ساندویچ پانل ارزان قیمت بر چه اساس قیمت گذاری می شود؟

گروه صنعتی Caren Altay از چهار برند Caren Panel، Caren Design، Caren Saze و Caren Connex تشکیل شده است.

ساندویچ پانل ها از بهترین سازه هایی هستند که به سادگی تولید و مورد مصرف قرار می گیرند. امروزه افراد بسیاری از این سازه ها به برای ساخت ساختمان پیش ساخته به عنوان منزل مسکونی و یا مکانی برای محل کار استفاده می نمایند. در این مقاله ساندویچ پانل ارزان قیمت را مورد بررسی قرار می دهیم.

ساندویچ پانل چیست و چه کاربردی دارد؟

ساندویچ پانل ها نوعی مصالح هستند که از متریال های مختلفی تولید می شوند. بسته به نوع ورق های فلزی و یا متریال میانی ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری به انواع مختلف تولید و برای کاربردهای متفاوت مورد مصرف قرار می گیرند.

جنس ورق های دو طرف پانل ها می تواند از آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا ورق آلوزینک باشد. قسمت میانی نیز که در عملکرد ساندویچ پانل بسیار تاثیرگذار است بیشتر از متریال های پلی یورتان و یا پلی استایرن می باشد. خاصیت نسوز بودن این لایه باعث کارایی بیشتر و بهتر ساندویچ پانل ها می شود. کاربرد ساندویچ پانل در ساخت ساختمان پیش ساخته است. از این نوع سازه ها بیشتر برای خانه های پیش ساخته و یا سوله ها استفاده می شود.

همچنین بخوانید: ساندویچ پانل دیواری و مزایای استفاده از آن

ساندویچ پانل ارزان قیمت

ساندویچ پانل ارزان قیمت

ساندویچ پانل ها با جنس های مختلفی در بازار موجود می باشد. اما قیمت ساندویچ پانل بسته به نوع لایه های دو طرف و لایه میانی با هم متفاوت خواهد بود. برای این که ساندویچ پانل ارزان قیمت را بشناسید باید ابتدا انواع مختلف این محصول را بیشتر بشناسید.

ساندویچ پانل بر اساس جنس ورقه

ساندویچ پانل  تهران از لحاظ جنس ورقه های بیرونی داری انواع محتلف همراه با قیمت های متفاوت و کارایی های متفاوت می باشند که می توان از انواع با کیفیت ترین آنها به ساندویچ پانل با ورقه های آلومینیومی اشاره داشت. در این نوع جنس دو لایه دو طرف از ورق آلومینیوم ساخته شده است. لازم به ذکر است که ورقه های آلومینیوم علاوه بر جنس مناسب دارای قیمت مناسبی نیز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره کارشناسان ما در کارن آلتای بهره مند شوید. با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: هزینه ساخت سردخانه با ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ارزان قیمت

ساندویچ پانل پلی یورتان

در ساندویچ پانل پلی یورتان از نوعی فوم به نام پلی یورتان برای لایه میانی ساندویچ پانل استفاده می شود. کیفیت در این نوع بسیار بالا بوده و در برابر آتش و حرارت بسیار مقاوم است. عایق بودن در برابر رطوبت و سرما نیز از دیگر مزایایی این ساندویچ پانل است. قیمت در این نوع بر اساس مقدار ضخامت پلی اورتان استفاده شده در آن محاسبه می شود. این گروه جزء ساندویچ پانل ارزان قیمت محسوب نمی شود.

ساندویچ پانل های پلی استایرن

در این نوع از فوم پلی استایرن در تولید استفاده شده است. بسیار مقاوم در برابر زلزله و بسیار مناسب برای ساخت سازه است. از این نوع به عنوان ساندویچ پانل ارزان قیمت می توان یاد نمود. زیرا بر اساس کارایی قیمت بسیار مناسبی دارد. فوم در این نوع بسیار نازک است اما استحکام قابل قبول دارد.

ساخت ساندویچ پانل ارزان

برای این که ساندویچ پانل ارزان قیمت تولید شود باید از نوع عایق ارزان قیمت در میان دو لایه دیگر استفاده شود که این کار باعث کاهش کیفیت و عمر مفید محصول نیز کم می شود. قیمت ساندویچ پانل بر اساس چند مورد محاسبه می شود. از جمله این موارد می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  • جنس لایه های بیرونی
  • جنس لایه میانی
  • متراژ ساندویچ پانل
  • طرح و رنگ
  • نوع کاربرد
  • ضخامت لایه میانی

از چند مورد گفته شده ضخامت و جنس لایه میانی تاثیرگذارترین مورد بر قیمت ساندویچ پانل خواهد بود.

برای خرید ساندویچ پانل قیمت مناسب با کیفیت بالا و با طرح و رنگ انتخابی شما می توانید به سایت کارن آلتای مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست قیمت انواع ساندویچ پانل و اجرای ساندویچ پانل می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و یا چت آنلاین در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ارزان قیمت

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *