در بسیاری از پروژه های ساختمان از ساندویچ پانل استفاده می شود و همین عامل نیز باعث شده است تا افراد زیادی به دنبال تهیه قیمت ساندویچ پانل باشند. اگر با این محصولات آشنایی داشته باشید حتما می دانید که قیمت این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد و شما با توجه به شرایط مختلف می توانید این محصولات را با قیمت های متفاوتی تهیه کنید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره قیمت ساندویچ پانل صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که علاقه مند به تهیه اطلاعات بیشتر در این خصوص هستید به شما پیشنهاد می کنیم در این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که قیمت ساندویچ پانل به چه عواملی بستگی دارد؟ این موضوع برای تمامی افرادی که قصد خرید انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری را دارند بسیار جذاب است و افراد زیادی هستند که علاقه مند هستند تا اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهند. به طور کلی باید بدانید که برندهای مختلفی که اقدام به تولید ساندویچ پانل کرده اند معمولا قیمت های متفاوتی را بر روی محصولات خود می گذارند و به همین دلیل نمی توان قیمت واحدی را برای این محصولات بیان کرد ولی با این حال شاید برای شما جالب باشد که بدانید برخی از عوامل هستند که به طور کلی بر روی قیمت این محصولات که توسط برندهای مختلف تولید می شوند تاثیر می گذارند که در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت خواهیم کرد و نکاتی را برای شما بیان می کنیم.

همچنین بخوانید: ساخت ساختمان پیش ساخته با کمترین هزینه

قیمت ساندویچ پانل

جنس ورقه های ساندویچ پانل

یکی از مهمترین عواملی که می تواند بر روی قیمت ساندویچ پانل تاثیرگذار باشد مربوط به جنس و نوع ورق های درونی و بیرنی آن می باشد که می تواند از جنس گالوانیزه، آلومینیوم و یا آلوزینک باشند. امروزه با توجه به این که افراد به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت هستند این ورق ها در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و به همین علت نیز ساندویچ پانلی که با استفاده از این ورق ها تولید می شوند دارای کیفیت های مختلفی می باشند. در صورتی که قصد داشته باشید تا یک محصول با کیفیت که از ورق های با کیفیت تولید شده است را خریداری کنید باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر ساندویچ های پانل موجود در بازار که از ورق های گالوانیزه با کیفیت پایین تر تولید شده اند بپردازید.

شما می توانید برای اطلاع از به روز ترین قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

کیفیت فوم و کیفیت تزریق فوم به ساندویچ پانل

دو مورد از مواردی که امروزه به میزان بسیار زیادی بر روی قیمت ساندویچ پانل تاثیرگذار هستند کیفیت خود فوم ها و همینطور کیفیت تزریق آنها می باشد. هرچه کیفیت فومی که برای تزریق به ورق ها و تولید ساندویچ پانل مورد استفاده قرار گرفته است بالاتر باشد قیمت این ساندویچ های پانل نیز افزایش پیدا می کند و در نتیجه شما باید هزینه بیشتری را برای خرید آنها بپردازید. علاوه بر کیفیت فوم ها کیفیت و میزان دقت تزریق فوم ها نیز تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت این محصولات دارد.

دقت داشته باشید که امروزه برخی از شرکت های سازنده ساندویچ پانل توجه زیادی به مسئله تزریق ندارند و همین عامل نیز باعث می شود تا کیفیت محصولات آنها به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و در نتیجه محصولات خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند. اما لازم به ذکر است که تیم متخصص کارن آلتای به تولید با کیفیت ترین محصولات ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری می پردازد و دارای کادر اجرایی مجرب برای اجرای ساندویچ پانل می باشد که برای نصب در محل حاضر خواهند بود.

همچنین بخوانید: خرید و فروش ساندویچ پانل تهران

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل دیواری و سقفی

آخرین مورد از فاکتورهایی که بر روی قیمت این ساندویچ های پانل تاثیر گذار است مسئله نوع محصولی است که شما قصد استفاده از آن را دارید. نحوه ساخت ساندویچ پانل دیواری با ساندویچ پانل سقفی متفاوت است و همین عامل نیز باعث ایجاد تفاوت در قیمت این دو محصول می شود. بنابراین متناسب با نیاز شما و محصولی که قصد خرید و استفاده از آن را دارید قیمت ساندویچ پانل نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از ویژگی ها و کاربردهای هریک به صفحات مربوطه در قسمت ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری مراجعه نمایید.

اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد خرید این محصولات را دارید و به دنبال اطلاع از قیمت ساندویچ پانل سقفی و دیواری هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از وب سایت کارن آلتای دیدن کنید و از خدماتی که به شما ارائه می دهیم نهایت استفاده را ببرید. برای اطلاع از به روزترین قیمت ها با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

قیمت ساندویچ پانل