ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری کارن : همانطور که از اسم آنها مشخص است در ساخت دیوار از آنها استفاده مینماییم. ساندویچ پانل های دیواری کارن پانل در ضخامت های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۵ سانتیمتری تولید میشوند. عرض مفید پانل های دیواری کارن پانل ۱۰۰ سانتیمتر است. طول ساندویچ پانل دیواری برحسب درخواست مشتری و حداکثر تا ۱۳٫۵ متر قابل ارائه می باشد.

ساندویچ پانل دیواری دارای عایق فوم پلی یورتان می باشد که عایق بسیار خوبی در برابر گرما و رطوبت بوده و بدین منظور در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. به علاوه ساندویچ پانل دیواری جهت استفاده برای پوشش دیوار ها علاوه بر صرفه اقتصادی در کوتاه مدت (از لحاظ مقایسه با مصالح سنتی) و بلند مدت (از لحاظ هزینه های مصرف انرژی و سوخت)در روند پیشرفت سریع کار ساخت و ساز نیز تاثیر به سزایی داشته و همچنین به دلیل وزن سبک و مقاومت در برابر زلزله ، خسارات احتمالی ناشی از وقوع ان را نیز کاهش می دهد. ساندویچ پانل در رنگ های متنوع و ضخامت های متفاوت تولید شده که بسته به نوع کاربری و طبق سفارش مصرف کننده تولید می شود.

از دیگر کاربردهای ساندویچ پانل دیواری استفاده آن جهت پارتیشن بندی داخل ساختمان  است. در تولید ساندویچ پانل دیواری به طور معمول از ورق گالوانیزه با ضخامت ۰٫۴ میلیمتر و ۰٫۵ میلیمتر  استفاده میشود . فوم پلی یورتان مصرفی در پانل های دیواری مقاوم در برابر آتش سوزی بوده و از نوع B2 می باشد . ساندویچ پانل دیواری قابل تولید و اجرا در ضخامت های مختلف با عرض و طول باب سلیقه و نیاز مشتری می باشد.

ساندویچ پانل که در دیوار های پیش ساخته و دیگر دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد در برابر رطوبت، سرما، گرما و صوت عایق بسیار مناسبی می باشند و غیر قابل زنگ زدن و خوردگی شیمیایی هستند. مقاومت بالایی در برابر باد، فشار و ضربه های محکم دارند و در برابر زلزله استحکام بالایی دارند. با توجه به ویژگی هایی که ذکر شد، همچنین قابلیت حمل و اجرای آسان و سریع آن، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و قابل بازیافت می باشد .
انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند .
ساندویچ پانل دیواری ساده ( فاق و زبانه ای ).
ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی.

کاربرد ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل در صنعت ساختمان کاربرد های فراوان و گسترده ای دارد.
استفاده از پانل دیواری در پوشش دیوار سوله ها و مکان های صنعتی.
مورد استفاده در دیوار های کانکس ها با اهداف استفاده مختلف.
از ساندویچ پانل در سرد خانه های مختلف استفاده می شود.
مورد استفاده در پوشش دیوار های انبار ها و سیلو ها.
استفاده در دیوار های پیش ساخته.

مشاوره رایگان
بایگانی‌ها
دسته‌ها
آخرین دیدگاه‌ها