ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل دو روصاف ( کلین روم ) :

عمدتا از این پانل ها در ساخت اتاق تمیز ، اتاق های عمل ، آزمایشگاه های حساس و محیط های آنتی باکتریال استفاده میشود . ویژگی مهم این پانل ها صاف بودن سطح آنها است . نحوه اتصال این پانل ها به یکدیگر به صورت فاق و زبانه ای می باشد.عرض مفید پانل های دو رو صاف کارن پانل ۱۰۰ سانتیمتر بوده و طول آنها بر حسب سفارش مشتری قابل ارائه است.

در صورت درخواست ساندویچ پانل دیرسوز از عایق ( PIR پلی ایزوسیانورات ) تولید و عرضه میگردد. زیرا مساله آتش سوزی در اتاق های تمیز بسیار حائز اهمیت میباشد. ساندویچ پانل های ویژه ی کلین روم کارن پانل با پوشش های استیل،گالوانیزه و یا HPL بوده که این متریال ها از کارخانجات تراز اول جهان مثل CORUS انگلیس و MMK  روسیه تامین می شوند.

ساندویچ پانل هایی که جهت اجرای کلین روم استفاده میشوند می بایست کاملا صاف بوده و هیچ گونه موج و تاب روی سطح آنها مشاهده نگردد . پانل های صاف این شرکت با ضخامت ۰٫۵ و ۰٫۶ میلیمتر و دانسیته ی ۴۰ kg/m3 بوده که پلی یورتان استفاده شده در این پانل ها محصول کمپانی های مطرح جهان همانند BAYER  آلمان ، BASF  آلمان و DOWCHEMICAL آمریکا می باشد . استاندارهای روز جهان شامل ساندویچ پانل های دوروصاف کارن پانل می باشند. این استاندارد ها عبارتند از :
DIN 4102  و CE , EN14509 , EN1350 , DIN4102 ,  ISO ,TSEN13301
ضخامت معمول ساندویچ پانل های دورو صاف ( کلین رومی ) ۶ سانتیمتر می باشد.

مشاوره رایگان
بایگانی‌ها
دسته‌ها
آخرین دیدگاه‌ها