کارن آلتای تولید کننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری
خط ویژه

درباره ما

شرکت کارن آلتای :
شرکت کارن آلتای ، شرکتی سهامی خاص با شماره ثبت 470053 میباشد که مدیران آن را ،  دانش آموختگان مهندسی عمران ، مکانیک و مدیریت تشکیل میدهند.  این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز جهان و متریال های نوین ساختمانی یکی از معتبرترین شرکتهای تولید ساندویچ پانل ،  طراح و مجری در زمینه ساختمان های پیش ساخته و سازه های سبک در کشور میباشد. این گروه صنعتی از سال 1381 تا امروز ، با تجارب بسیار گرانبهای خود و استفاده از آخرین تکنولوژی های علوم مهندسی توانسته است بخش اعظمی از نیازهای کشور را پاسخ داده و در کشورهای ترکیه ، عراق ، ارمنستان و آذربایجان نیز پرچم پر افتخار ایران را در روی لباس کارهای پرسنل خود نمایان سازد.
برند های ” کارن پانل ” ، ” کارن سازه ” و ” کارن کلین ” متعلق به این شرکت بوده و با یاری خداوند و تلاش بی وقفه مدیران ، امروزه این شرکت را میتوان یکی از بهترین مجموعه های موجود در ایران اسلامی نامید.
تولید ساندویچ پانل پلی یورتان تحت برند کارن پانل از فعالیت های اصلی این شرکت بوده که یکی از با کیفیت ترین ساندویچ پانل های کشور می باشد. ساندویچ پانل کارن توانسته است تست های متعددی را در پروژه های مختلف شرکت های نفت و گاز، پتروشیمی ، انرژی اتمی ، هوافضا و ...با سربلندی پشت سر گذاشته و در آن پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
  ماموریت :
خدمات مهندسی شامل مشاوره، طراحی، تامین کالا ، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و دمونتاژ سازه های پیش  ساخته فروش ساندویچ پانل استاندارد و با کیفیت مورد تایید موسسات معتبر استاندارد به قیمت مناسب مشارکت و سرمایه گذاری در موسسات و ادارات دولتی برای عمران و آبادانی ایران مشارکت در ساخت ساختمان های عام المنفعه مشارکت در ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد  مشارکت در ساخت کانکس ها جهت استفاده در شرایط بحرانی و حوادث غیرمترقبه استراتژی شرکت کارن آلتای . مشا رکت در ساخت کانکس ها جهت استفاده در شرایط بحرانی و حوادث غیرمترقبه
 
چرا کارن آلتای ؟
بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت استاندارد بهره گیری از خطوط تولید بسیار پیشرفته و رباتیک بهره گیری از پرسنل توانمند ، متعهد ، صادق و باتجریه ارتباطات داخلی و خارجی شبکه نمایندگان دانش روز در حیطه کاری توانایی اجرای پروژه ها در چارچوب کیفیت، زمانبندی و بودجه تعریف شده تجربه اجرای موفق پروژه ها
 
مشتریان کارن آلتای :
 
مشتریان کارن آلتای را وزارتخانه های دولتی و شرکت های خصوصی که کیفیت را مقدم بر سایر موارد دانسته تشکیل می دهند. مشتریان کارن آلتای به شرکت اعتماد داشته و به خوبی با کیفیت کار این شرکت آشنا هستند و میدانند که کارن آلتای یعنی کیفیت بالا مشتریان کارن آلتای تنها با یک بار خرید ، به گروه بزرگ مشتریان این شرکت میپیوندند و از اینکه سالها پس از اتمام پروژه نیز خدمات این شرکت در اختیار آنهاست، خرسندند. کارن آلتای با اعتماد به مشتریان خود، وجوه دریافتی را با توجه به شرایط مشتری تنظیم کرده و به صورت اقساطی نیز مبادرت  به اجرای پروژه ها می نماید. ارزش ریالی خرید و رقم قرارداد برای کارن آلتای مهم نبوده و احترام به مشتری با هر مقدار خرید سرلوحه کارمیباشد. 
 
 
ارزشهای بنیادین :
 
کارن آلتای تلاش می کند تا سال 1400 شمسی  به بزرگترین و معتبرترين شرکت سازنده ساختمان های پیش ساخته در کشور تبدیل شود.   40 درصد از مصرف ساندویچ پانل کشور از کارن پانل تامین گردد.   70 درصد از پیمانکاران کشور، برای تجهیز کارگاه پروژه های خود از این شرکت استفاده نمایند.   در تمامی مراکز استانها نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش ایجاد نماید.  موسسه خیریه ای تحت عنوان ” مسکن برای نیازمندان ” تاسیس نموده و در ساخت مسکن ارزان برای نیازمندان ، اقدام نماید.  سیستم   نظارت بر ساخت از روز اول تا زمان تحویل را تحت اپلیکیشن ” کارن اپ ” برای مشتریان عرضه نماید.
ارزشهای بنیادین کارن آلتای در حین انجام ماموریت خود :  اصول اخلاق حرفه ای و انصاف را در حق ذینفعان اعم از سهامداران ، كاركنان، کارفرمایان، تامين‏ كنندگان و جامعه رعایت می نماید.  مسائلی از قبیل رعایت قوانين ملي و بين‌المللي را فدای کسب منافع مقطعی نمی نماید.  از کارکنان خود بعنوان سرمایه های اصلی سازمان حمایت کرده و با آنان مثل اعضای یک خانواده رفتار می نماید.  يادگيري، نوآوری و سرآمدي را در سازمان ارج نهاده و ترویج می کند.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کارن آلتای می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح