کارن آلتای تولید کننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری
خط ویژه

ساختمان پیش ساخته

ساختمان های پیش ساخته ( کارن سازه )

منظور از ساختمان های پیش ساخته در واقع سازه هایی هستند که استراکچر آنها از متریال های مقاوم بسیار سبک و دیوارهای آن از ساندویچ پانل یا تایل گچی و… که به صورت پیش ساخته تولید شده اند، استفاده شده باشد. با گسترش صنعت، استفاده از ساختمان های پیش ساخته افزایش چشم گیری داشته که در ایران عزیزمان به تدریج جایگاه ویژه ای را کسب نموده است. مهمترین ویژگی این سازه ها سبک بودن و مقاومت فوق العاده در برابر نیروهای زلزله می باشد. عایق انرژی و صوتی ساختمان های پیش ساخته و نیز سرعت اجرای بسیار بالا و انعطاف پذیری و قیمت ارزان از دیگر عواملی است که سازه های پیش ساخته را بیش از پیش محبوب تر نموده است. استراکچر این ساختمان ها را پروفیل های قوطی گالوانیزه که به صورت رول فرمینگ در کارخانه ساخته می شوند تشکیل می دهند. پوشش سقف و دیوارهای بیرونی و درونی از ساندویچ پانل پلی یورتان ساخته می شود. در برخی از موارد به جای گالوانیزه فرم شده در سازه می توان از پروفیل قوطی فولادی نیز استفاده نمود.اتصالات به دو صورت سرد (پیچ) و یا گرم (جوش) صورت گرفته و پانل ها با پیچ به سازه نصب می شود. سقف نیز به صورت شیروانی یا فلت و با استفاده از ساندویچ پانل شکل می گیرد.

گروه صنعتی کارن آلتای ، ساختمان های پیش ساخته را با سیستم ساندویچ پانل طراحی  و اجرا می نماید که این دپارتمان در این گروه صنعتی ، کارن سازه  نام دارد. 

از ساختمان های پیش ساخته کارن سازه می توان در تمامی کاربری های مورد نیاز استفاده نمود. برخی از کاربری های مهم ساختمان های پیش ساخته با سیستم ساندویچ پانل به صورت زیر می باشد :

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کارن آلتای می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح